Menu

Denumirea completa a societatii: KAIZEN AUTO SRL

Adresa Sediu Social:   Bucuresti, Calea Giulesti nr. 125 Sector 6, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J40/4101/2014

CUI:    RO33013503

Capital social:    2.000 RON

Banca: BCR

Cont lei: RO91RNCB0077159277970001

 

Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Bucuresti Vest:


Management

Cristina Ologeanu

Director Executiv

cristina.ologeanu@bucurestivest.toyota.ro

021.313.3351

Răzvan Niculae

Director Service

razvan.niculae@bucurestivest.toyota.ro

0731.146.632

Vânzări

Ionuț Damian

Director Vânzări

ionut.damian@bucurestivest.toyota.ro

0730.646.632

Bogdan Iordache

Consilier Vânzări

bogdan.iordache@bucurestivest.toyota.ro

0730.017.658

Ioan Constantinescu

Consilier Vânzări

ioan.constantinescu@bucurestivest.toyota.ro

0736.774.442

Nicolae Dinu

Consilier Vânzări

nicolae.dinu@bucurestivest.toyota.ro

0740.317.777

Denis Duțescu

Consilier Vânzări

denis.dutescu@bucurestivest.toyota.ro

0753.864.532

Ciprian Silvestru

Consilier Vânzări

ciprian.silvestru@bucurestivest.toyota.ro

0752.993.135

Laura Niculae

Office Manager

office@bucurestivest.toyota.ro

0731.869.682

Andrei Turuta

Specialist Achiziții Auto Rulate

andrei.turuta@bucurestivest.toyota.ro

0758.524.499

Lucian Puican

Reprezentant Livrări

livrari@bucurestivest.toyota.ro

0751.309.304

Service & After-sales

Mădălina Ștefan

Recepționer Mecanică

mecanica@bucurestivest.toyota.ro

0740.401.984

Ionuț Gaiu

Recepționer Mecanică

receptie@bucurestivest.toyota.ro

0751.319.305

Florin Micescu

Recepționer Daune

daune@bucurestivest.toyota.ro

0742.737.980

Andreea Gheorghe

Consultant Asigurări

asigurari@bucurestivest.toyota.ro

0748.964.894

Marketing &  CSR

Marius Chilianu

Coordonator Marketing și Comunicare

marius.chilianu@bucurestivest.toyota.ro

0724.462.389

Mihaela Chirac

Specialist Marketing și Comunicare

mihaela.chirac@bucurestivest.toyota.ro

0745.549.296

Andreea Bilciurescu

Specialist Responsabilitate Socială Corporativă

andreea.bilciurescu@bucurestivest.toyota.ro

0722.162.615

Administrativ

Elena Olmazu

Specialist Resurse Umane

0756.193.611