Menu

Denumirea completa a societatii: KAIZEN AUTO SRL

Adresa Sediu Social:   Bucuresti, Calea Giulesti nr. 125 Sector 6, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J40/4101/2014

CUI:    RO33013503

Capital social:    2.000 RON

Banca: BCR

Cont lei: RO91RNCB0077159277970001

 

Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Bucuresti Vest:


Management

Cristina Ologeanu

Director Executiv

cristina.ologeanu@bucurestivest.toyota.ro

021.313.3351

Ionuț Damian

Director de Vânzări

ionut.damian@bucurestivest.toyota.ro

0730.646.632

Răzvan Niculae

Director Service

razvan.niculae@bucurestivest.toyota.ro

0731.146.632

Vânzări

Bogdan Iordache

Consilier de Vânzări

bogdan.iordache@bucurestivest.toyota.ro

0730.017.658

Ioan Constantinescu

Consilier de Vânzări

ioan.constantinescu@bucurestivest.toyota.ro

0736.774.442

Nicolae Dinu

Consilier de Vânzări

nicolae.dinu@bucurestivest.toyota.ro

0740.317.777

Denis Duțescu

Consilier de Vânzări

denis.dutescu@bucurestivest.toyota.ro

0753.864.532

Lucian Puican

Consilier de Vânzări

lucian.puican@bucurestivest.toyota.ro

0752.993.135

Alin Bălănescu

Consilier de Vânzări

alin.balanescu@bucurestivest.toyota.ro

0746.879.884

Andrei Turuta

Consilier de Vânzări

andrei.turuta@bucurestivest.toyota.ro

0758.524.499

Robert Andrei

Consilier de Vânzări

robert.andrei@bucurestivest.toyota.ro

0741.714.064

Corina Nae

Consilier de Vânzări

corina.nae@bucurestivest.toyota.ro

0741.190.190

Irina Netea

Reprezentant Vânzări Flote

irina.netea@bucurestivest.toyota.ro

0745.909.103

Alina Encea

Office Manager

alina.encea@bucurestivest.toyota.ro

0731.869.682

Anamaria Glodeanu

Assistant Office Manager

anamaria.glodeanu@bucurestivest.toyota.ro

0731.869.682

Irinel Gheorghe

Reprezentant Livrări

livrari@bucurestivest.toyota.ro

0730.230.668

After-sales

Mădălina Ștefan

Consilier de Service

mecanica@bucurestivest.toyota.ro

0740.401.984

Ionuț Gaiu

Consilier de Service

receptie@bucurestivest.toyota.ro

0751.319.305

Florin Micescu

Consilier Daune

daune@bucurestivest.toyota.ro

0742.737.980

Bogdan Grigore

Consilier Piese de Schimb și Accesorii

magazie@bucurestivest.toyota.ro

0756.411.598

Andreea Gheorghe

Consilier de Asigurări

asigurari@bucurestivest.toyota.ro

0748.964.894

Marketing &  CSR

Marius Chilianu

Coordonator Marketing și Comunicare

marius.chilianu@bucurestivest.toyota.ro

0724.462.389

Maria Coprinsu

Specialist Marketing și Comunicare

maria.coprinsu@bucurestivest.toyota.ro

0745.549.296

Alin Hanganu

Content Specialist

0750.756.191

Luchian Băbaru

Specialist Design Grafic

Andreea Bilciurescu

Specialist Responsabilitate Socială Corporativă

andreea.bilciurescu@bucurestivest.toyota.ro

0722.162.615

Administrativ

Elena Olmazu

Specialist Resurse Umane

0756.193.611

Video Title

Video Slug